Konfor
"HER ZAMAN YARDIMA HAZIR" ifadesi, Škoda'nın iç tasarım konseptinin arkasındaki ana fikir olmuştur. Citigo, baktığınız h er yerde, akıllı bölmeler ve akıllı tutucular gibi kullanışlı saklama çözümler i ile sizi şaşırtacaktır. Bu arada, yukarı baktığınızda, çok özel bir manzara ile karşılaşacaksınız.
Ön kapıların ikisinde de, yalnızca harita ve dergiler için aynı zamanda 1 litrelik şişeler için tasarlanmış kullanışlı saklama bölmeleri vardır.
Ön koltukların yan kısımlarındaki file cepler, küçük eşyaların saklanması için oldukça pratiktir.
Orta konsoldaki içecek tutucusu, tüm yolcuların kolaylıkla ulaşabileceği bir konumdadır.
Elinizin altında durmasını istediğiniz bir fotoğrafı veya bir belgeyi, gösterge panelindeki klips** ile bir yere tutturabilirsiniz.
Harici cihazlar, orta konsolda bulunan multimedya braketinde * güvenli bir şekilde taşanabilir.
Ön göğüste yer alan geniş torpido gözü, donanım versiyonuna bağlı olarak açık veya kilitli olarak gelir. Kapalı olduğu zaman, katlanabilir kancaya** çanta asılabilir.
Standart versiyonda, yüksekliği ayarlanabilir 4 kollu direksiyon simidi bulunur. Daha sportif bir tarz için, vites kolu topuzu ve el freni kolu gibi diğer deri aksesuarlar ile kombinasyon kurarak, 3 kollu deri kaplama direksiyon simidi alabilirsiniz.
Aracın, müzik CD'si ve CD-MP3 oynatıcı dahil pek çok özelliğe sahip şık radyosu, Aux-in soketi ile istediğiniz müziği dinleme imkanı sunuyor.
Gösterge panelinin hoş bir arka ışıklandırması vardır. Citigo'nun üst seviye gösterge panelinde analog devir ve yakıt göstergesi, yol bilgisayarı ve dijital soğutma suyu sıcaklık göstergesi ile uyumlu bir bütünlük oluşturur.
* Opsiyonel olarak sunulmaktadır.
** Ocak 2013'ten itibaren satışa sunulacaktır.